Adrenalin Magic Show | Duo Carlos - Adrenalin Magic Show


Adrenalin Illusion Show

Nejnovější „Adrenalin Illusion Show“ nabízí až hodinu fantastické zábavy a výběr těch nejlepších iluzí. Během Show se vystřídá 18 originálních a atraktivních kostýmů. Na míru ušitá hudba zvýší váš adrenalin a světelné efekty umocní dojem.

Hledáte-li něco neobvyklého a strhujícího, jako překvapení večera, můžete zvolit menší 20 minutovou verzi s iluzemi, které si sami vyberete.

Chcete pobavit menší společnost, a přesto nechcete své publikum ochudit? Vyberte tu nejlepší iluzi z našeho repertoáru a určitě nebudete litovat.

Co všechno můžete v naší show vidět?

Tygří klec - naprosto nečekané objevení ženy - tygřice v prázdné kleci (foto).

Origami - japonská záhada století z repertoáru Davida Copperfielda. Partnerka doslova zmizí v krabici 30 x 30 cm a neublíží ji ani nebezpečné katany. Iluze, která vás dostane (foto).

Smrtící cirkulárka - šokující iluze pro pevné nervy, při níž Váš adrenalin nebezpečně stoupne. Tělo odvážné partnerky protne svištící kotouč cirkulárky. Kotouč pily je zaručeně pravý, neboť diváci na vlastní oči uzří, jak snadno dokáže přeříznout dřevěnou lať (foto).

Tygří klec
Origami
Smrtící cirkulárka

Vznášení partnerky - uhrančivá čarodějka levituje na svém koštěti bez jakékoliv opory, což dokazuje i protažení kruhu kolem jejího těla. Vše se odehrává ve výšce dvou metrů nad zemí. Velmi sugestivní (foto).

Hypnotický spánek na obřích svících - partnerka ilusionisty upadne do hypnotického spánku a jako zkamenělá levituje na obřích svících. Toto výpravné číslo se odehrává v nádherných kostýmech z doby baroko-rokoka. Věřte nevěřte, toto není jen pouhá iluze (foto)!

Excalibur - opět z repertoáru Davida Copperfielda. Dívka levituje na ostří obřího meče, aby se na něj v zápětí nabodla. Iluze působí tak reálně, že ji doporučujeme pouze pro silné povahy... (foto).

Vznášení partnerky
Hypnotický spánek na obřích svících  Excalibur

Metamorphosa - nepochopitelná, blesková záměna kouzelníka uzamčeného v bedně s asistentkou stojící na bedně. Proměna je tak rychlá, že nebudete věřit svým očím. Dynamická, překvapivá a zároveň jedna z nejrychleji předváděných iluzí u nás.

Fire Basket - ohňový koš je probodán 5 ostrými oštěpy a poté je ještě protnut čtyřmi zapálenými kordy. Partnerka zůstává opět nezraněna. Velmi efektní podívaná.

Mysterious Escape - spoutaná dívka přelstí nic netušícího dobrovolníka z publika, který ke svému údivu přijde o své sako. Oblíbená iluze pro každou společnost se smyslem pro humor.

Čínské Kruhy - famózní Show s obřími čínskými kruhy. Nejstarší a dosud neprozrazená iluze na světě. Možno předvádět přímo uprostřed diváků, kteří mohou vše kontrolovat a přímo se zúčastnit produkce. Je to naprosté porušení fyzikálních zákonů, které vám nedá spát.

Twister - veselá iluze, ze které jde partnerce hlava kolem. Zatočí se jí totiž tolikrát dokola, že tomu nemůže uvěřit ani sám ilusionista.

Spirit - experiment připomínající duchařskou seanci. Masivní dřevěný stůl se znenadání vznese do výše a létá.

Pink Panther - mírně potrhlý inspektor Clouseau si umíní, že někoho naučí čarovat.

Arabian Story - pohádková arabská tanečnice si protne ruku čtyřmi ostrými dýkami a zapálenou svící (foto).

Magic Ball - záhadná magická koule proplouvá vzduchem přímo nad hlavami diváků.

Arabian Story
THE MYSTERY BOX DRACULA´S DREAM
 The Mystery Box DRACULA´S DREAM

Velké výpravné jevištní iluze

THE MYSTERY BOX - zmizení osoby v boxu zavěšeném uprostřed jeviště a její následné objevení mezi diváky (foto).

DRACULA´S DREAM - scéna ze starého hradu, kde oživená dívka z obrazu levituje na rokokových svícnech. Efektní dekorace, dobové kostýmy, tajemná atmosféra (foto).

ZROZENÍ SIRAEL - nádherné kostýmy doby Rudolfa II. Oživení krásné Sirael ze starého obrazu a na důkaz křehkosti substance její vznášení ve vzduchu.
Fotogalerie Video
Nejširší nabídka špičkových iluzí v ČR!
Facebook

Další jazyky: CZ EN DE ES FR PL

Video

Pořad:
Uvolněte se prosím


Fotogalerie


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací